پارکت

پارکت فورمیکا | انتخاب و خرید پارکت لمینت اهمیت زیادی بر ظاهر دکوراسیون داخلی دارد.

پارکت,پارکت و لمینیت,پارکت اوک وود  ,  پارکت زنیت 8 میل , پارکت لمینت جاوا , معایب پارکت , پارکت پلاستیکی , پارکت دیواری , نصب پارکت , پارکت چوبی , پارکت خوب , خرید پارکت ارزان , قيمت پاركت براق , ابعاد پارکت لمینت ,پارکت بهتره یا سرامیک نی نی سایت , فروش سرامیک طرح پارکت ,قیمت پارکت لمینت آرتا,بهترین مارک پارکت لمینت,پارکت سازی

پارکت


شرکت سدروس (Cedrus)
نماینده برند Formika در ایران
Laminate Flooring

پخش و فروش برترین برندهای پارکت لمینت

یکی از مهمترین عناصری که هویت فضای زندگی‌تان را مشخص می‌کند، کفپوش پارکت است که در دکوراسیون خانه، اولین مرحله برای ایجاد تمایز و اثرگذاری است. جزئیات بسیاری از جمله رنگ، بافت، عرض و جنس در کفپوش پارکت وجود دارد که قبل از استفاده از این نوع کفپوش باید مد نظر قرار گیرند. بدین ترتیب، باید از قبل بدانید که از چه جنس پارکت در کدام قسمت و تا چه مدت (پیش‌بینی زمان تعویض پارکت در آینده برای انتخابی درست اهمیت دارد) از آن استفاده خواهید کرد. هنگام انتخاب مدل مناسب پارکت باید به چه مواردی دقت کرد؟ پاسخ این سئوال با جزئیات در این مقاله ارائه شده است. زمانی که تصمیم میگیریم برای کف پوش از کدام یک استفاده کنیم باید در نظر داشته باشیم که خرید پارکت مانند خرید فرش نیست که بتوان آن را عوض کرد حداقل یک یا دو سال باید با همان کف پوش صرف کرد . بنابراین قبل از تصمیم گیری برای این کار باید اطلاعات کافی در مورد هر یک از آنها ، هزینه ها ، مزایا و معایب هر یک داشته باشید .

پارکت فورمیکا | انتخاب و خرید پارکت لمینت اهمیت زیادی بر ظاهر دکوراسیون داخلی دارد. عرضه کننده برترین برندهای پارکت و لمینت در انواع مختلف.پخش و فروش انواع پارکت لمینت با بیشترین تنوع برند پارکت و تنوع در قیمت پارکت لمینت. 

چطور رنگ پارکت را انتخاب کنیم ?

 رنگ پارکتی که انتخاب می‌کنید مطمئنا روی فضای داخلی تاثیرگذار است. با آگاهی از این که رنگ، نور و فضا به هم وابسته‌اند، انتخاب سخت‌تر می‌شود. رنگ سقف و دیوارها تاثیر قابل توجهی روی احساس شما از محیط می‌گذارد. رنگ انتخابی می‌تواند یک اتاق را بزرگ‌تر، کوچک‌تر، پهن‌تر، باریک‌تر، عمیق‌تر، بلندتر، روشن‌تر و یا گرم‌تر نشان دهد.

برای نمونه: 

۱- یک اتاق با پارکت و دیوارهای روشن خانه را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. اما اگر فقط از رنگ‌های روشن استفاده شود، خانه سرد و بی‌روح خواهد شد .

۲- اگر دیوارهای اتاق تاریک اما پارکت و سقف روشن باشد، تاثیر خطوط افقی بیش‌تر می‌شود. به عبارت دیگر به خطوط افقی بیش‌تر توجه می‌شود. 

۳- در صورتی که پارکت و سقف روشن و کل دیوارها تیره باشند، اتاق باریک‌تر و بلندتر به نظر می‌رسد.

۴- پارکت تیره با دیوارها و سقف روشن اتاق را پهن‌تر نشان می‌دهد. 

۵- یک اتاق با پارکت و سقف تیره و دیوارهای روشن پهن‌تر و پایین‌تر به نظر می‌رسد. 

۶- اگر سقف روشن اما دیوارها و پارکت تیره باشند، حس بودن در زیرزمین در فرد ایجاد می‌شود. چون نور فقط از بالا خواهد بود.

چطور سقف خانه را پایین‌تر یا بالاتر نشان دهیم؟

رنگ‌ پارکت

۱- پارکت بژ و کرم متمایل به زرد، جاهای کم‌نور و تاریک را روشن‌تر و شادتر می‌کند و آرامش‌بخش است. 

۲- پارکت فندقی جزو رنگ‌های گرم و هماهنگ است و فضایی صمیمی ایجاد می‌کند.

۳- پارکت قهوه‌ای، حس ارتباط با زمین و طبیعت را ایجاد کرده و با مبلمان روشن زیباتر خواهد بود.

۴- پارکت بژ مایل به سفید احساس جدید بودن و پاکیزگی را بوجود آورده و فضای اتاق را روشن می‌کند.

۵- پارکت خاکستری تیره خنثی، شیک و آرامش‌بخش است.


هنگام انتخاب پارکت باید به چه مواردی دقت کرد؟

تنوع بسیار ممکن است باعث ایجاد سردرگمی شود. برای اجتناب از سردرگمی، چند نکته مهم که باید هنگام انتخاب پارکت مد نظر داشته باشید را در اینجا گردهم آوردیم. پس شروع می‌کنیم:

برای انتخاب رنگ و مدل باید معیار اصلی شما، دوام باشد. ممکن است بعضی از مدل‌ها به خاطر رنگ و بافتی که دارند به نظرتان جذاب بیایند اما اگر جنسی دارند که زود کثبف و خش‌دار می‌شوند، ممکن است انتخاب خوبی برای شما نباشند.

به ویژه در انتخاب رنگ، پارکت را حتماً بر اساس رنگ مبلمان خود انتخاب کنید. پارکت‌هایی که با مبلمان و اثاث خانه تضاد و کنتراست دارند، هم جذابیت فضا را بیشتر می‌کنند و هم باعث شیک‌تر شدن مبلمان می‌شوند. ، اگر رنگ دیوار یا دیوارپوش را درست مانند مبلمان از قبل تعیین کنید، انتخاب پارکت برای شما راحت‌تر خواهد بود.

عامل مهم دیگر در انتخاب پارکت، فضایی است که قرار است در آن به کار گرفته شود. به همین دلیل، در تولید پارکت، دو طبقه متفاوت یعنی پارکت مسکونی و تجاری وجود دارد. علاوه بر این دو طبقه، طبقات مربوط به سایش وجود دارد که تمرکزشان روی مقاومت و دوام پارکت است. طبقه سایش پارکت بر اساس میزان تردد و رفت و آمد در محلی که پارکت نصب می‌شود و بر اساس وضعیت کف آن مکان تعیین می‌شود. طبقات بالا برای مکان‌هایی است که میزان تردد در آن زیاد است. برای زمین‌هایی که تردد در آن کمتر است، باید از طبقات پایین‌تر استفاده شود. طبقات 21، 22 و 23 برای فضاهای مسکونی و طبقات 31، 32، 33 نیز برای مکان‌های تجاری مناسب است.

ضخامت پارکت نیز از جهت دوام پارکت اهمیت زیادی دارد. ضخامت پارکت باید بر اساس وضعیت کف زمین و میزان تردد انتخاب شود. به طور کلی در مکان‌های مسکونی، پارکت‌هایی با ضخامت 8 میلی متر، استاندارد تلقی می‌شوند.

انتخاب رنگ پارکت نیز باز بسته به فضای مورد استفاده و نیازهای شما متغیر است. در حالی که پارکت‌های خاکستری، جَو مدرنی به خانه و محل کار می‌بخشند، پارکت‌های با رنگ طبیعی، که بیشتر از چوب ساخته شده اند حال و هوایی طبیعی و گرم به مکان می‌بخشد. پارکت‌های رنگ روشن روشنایی بیشتری به محل زندگی‌تان می‌بخشند، و رنگ‌های تیره باید با مبلمان با رنگ روشن ترکیب شوند تا باعث تاریکی خانه نشوند. نباید فراموش کنیم که این نوع پارکت‌ها به نظافت بیشتری نیاز دارند.

یکی دیگر از معیارهای مهمی که مربوط به استفاده از پارکت است، خطوطی است که درز یا شیار نامیده می‌شوند و فضاهای خالی یک میلی میتری V شکلی هستند که در قسمت‌های برش‌خورده تکه‌های پارکت قرار دارند. پارکت‌ها به دو نوع شیاردار و بدون شیار تقسیم می‌شوند. پارکت‌های شیاردار، دارای ضخامت بالایی هستند اما در عین حال میزان سایش این پارکت‌ها زیاد است. این پارکت‌ها که از لحاظ طراحی دارای ظاهری زیبا هستند، نباید برای مکان‌های تجاری یا ورودی خانه که تردد در آن زیاد است مورد استفاده قرار گیرند.

علاوه بر ضخامت پارکت، سیستم قفل که برای هر پارکت به طور خاص طراحی می‌شود نیز بر مدت استفاده و مقاومت و دوام پارکت تاثیر می‌گذارد. باید اطمینان حاصل کنید که پارکتی که می‌خرید دارای سیستم قفلی بادوام باشد.

برای اطمینان از کیفیت و ضمانت مدل‌های پارکتی که انتخاب می‌کنید، می‌توانید به گواهی‌هایی که سازنده برَند در اختیار دارد نگاهی بیندازید. در این مورد کافی است دو گواهی بسیار مهم را بررسی کنید: گواهی ISO 9002 و گواهینامه فرشته آبی (Blaue Engel). گواهینامه فرشته آبی \س از انجام تستی اعطا می‌شود که بررسی و کنترل می‌کند که در اثر کارهای شیمیایی مختلفی مثل چسباندن و جلا دادن پارکت، مواد شیمیایی مضر داخل پارکت به هیچ عنوان به مصرف‌کننده منتقل نمی شود و تاثیری بر او نخواهد گذاشت. این گواهینامه به طور خاص برای پارکت‌های لمینت تحت عنوان گواهینامه E1 استفاده می‌شود. از لحاظ سلامتی این مساله بسیار حائز اهمیت است.

 پارکت لمینیت چیست؟

پارکت لمینیت نام دیگر کفپوش است. در واقع پارکت لمینت همان کفپوش های طرح چوب است که با رنگ ها و جنس های متفاوت در بازار عرضه می شد .  در گذشته پارکت لمینت ها توسط چسب نصب میشد اما امروزه به صورت کلیکی نصب می شود و  دارای گره های برجسته طبیعی می باشد..
مزایای پارکت لمینیت:

یکی از قابلیت های ویژه پارکت لمینیت گره های برجسته طبیعی می باشد و باعث سهولت در نصب می شود.از مزایای پارکت لمینیت این است کهبه راحتی خش بر نمی دارد، به هیچ عنوان در اثر حرارت سیگار نمی سوزد، فوم زیرکفپوش لمینت باعث می شود تا هم عایق صدا باشد و هم عایق حرارت و برودت و همچنین اگر شیئی مانند یک لیوان بر روی آن بیافتد به علت انعطاف و نرمی فوم به احتمال زیاد نمی شکند.

اجرای پارکت لمینیت:

سرعت نصب پارکت لمینیت بسیار بالاست به عنوان مثال 100 متر مربع تقریبا در یک روز به اتمام می رسد و بلافاصله پس از نصب می توان وسایل را بروی آن چید.پارکت لمینت دارای فوم سایلنت دو میلیمتری می باشد که سر و صدا را نیز کاهش می دهد.

tag:

پارکت اوک وود  ,  قیمت پارکت 12 میل , پارکت kpl ,  پارکت زنیت 8 میل , پارکت لمینت جاوا , لمینت ای تی سی , معایب پارکت , پارکت پلاستیکی , پارکت دیواری , نصب پارکت , پارکت چوبی , پارکت خوب , خرید پارکت ارزان , قيمت پاركت براق , پارکت لمینت ویکی پدیا , ابعاد پارکت لمینت ,پارکت بهتره یا سرامیک نی نی سایت , فروش سرامیک طرح پارکت ,قیمت پارکت لمینت آرتا,بهترین مارک پارکت لمینت,خرید اینترنتی پارکت ارزان,بهترین پارکت ضد آب,قیمت پارکت آیدا

,پارکت platform,معایب پارکت لمینت,پارکت لمینت رنگ روشن,تفاوت ظاهری پارکت و لمینت,قیمت لمینت کف ارزان,لمینت بهتر است یا سرامیک,قیمت لمینت کفپوش در شیراز,پارکت سازی,کفپوش چیست,لمینت دیوار چیست

سایت های مشابه 


http://www.ph.linkedin.com  

آرتا موکت کفپوش پارکت کاغذ دیواری دکوراسیون,

کفپوش پی‌وی‌سی (PVC) | قیمت کفپوش طرح پارکت | پارکت ...

http://www.wikideco.com  

خرید و قیمت کفپوش پلاستیکی طرح پارکت | مشاهده کفپوش پی‌وی‌سی (PVC) ضد آب در رنگ بندی‌های متنوع در فروشگاه اینترنتی ویکی دکو.

پارکت بهتر است یا سرامیک | کف پوش پارکت و سرامیکی

http://www.tirazheharmony.com  

اگر شما نیز به فکر انتخاب کف پوش مناسب برای خانه تان هستید ممکن است با این سوال درگیر باشید پارکت بهتر است یا سرامیک ، در این مقاله میخوایهم به سوال شما ...

کفپوش آیریس | قیمت کفپوش پارکت ضد خش سه بعدی - ۰۲۱۲۶۷۰۲۰۱۹

http://www.irisfloor.ir  

کفپوش پارکت می تواند ظاهری بسیار زنده به محیط زندگی و یا کار شما بدهد. قیمت کفپوش پارکت چوبی ضد آب و ضد خش باعث شده‌اند که طراحان داخلی خلاقیت داشته ...

لیست قیمت پارکت لمینیت و کفپوش|قیمت پارکت,قیمت لمینت,قیمت ...

http://www.tarhazin.com  

لیست قیمت فروش مناسب و استثنائی پارکت کف،لمینت کف با نصب و بدون نصب در ... نکته :برای مشاهده تصاویر پارکت لمینت و کفپوش بر روی گزینه جزئیات ...

نصب پارکت لمینت بصورت تصویری | شیدارک مرجع تخصصی کفپوش

https://www.shidarch.com  

نحوه تولید پارکت لمینت سبب شده است که نصب پارکت لمینت ( نصب لمینت کف ) نصبی ساده و آسان باشد و به شما این امکان را می دهد که این کفپوش را تقریبا روی هر ...

خرید پارکت یا موکت؟ کدامیک گزینه بهتری برای کفپوش خانه است ...

https://www.address.ir > خرید-پارکت-یا-موکت  

۱۷ سپتامبر ۲۰۱۹ ... خرید پارکت یا موکت به عنوان کفپوش تصمیم سختی است که تنها با در نظرگرفتن مزایا و معایب می‌تواند منجر به انتخابی درست و تامین همه نیازهای ...

خرید پارکت ، کفپوش ، پرده زبرا ، کاغذ دیواری | فروشگاه اینترنتی ...

https://www.digiparket.com  

خرید پارکت کفپوش کاغذ دیواری پرده زبرا ، مرجع تخصصی نقد و بررسی محصولات دکوراسیون ، دیجی پارکت اولین فروشگاه اینترنتی محصولات دکوراسیون داخلی.

۴ روش ایمن برای تمیز کردن کفپوش پارکت چوبی و لمینت | مجله کوروش

https://www.blog.okcs.com  

تمیز کردن کفپوش پارکت چوبی و لمینت به نحوی که آسیبی نبینند و کیفیت خود را از دست ندهند معمولا یکی از دغدغه‌های کسانی است که سطح کف منزل یا محل کارشان ...

کفپوش و پارکت

http://www.bartarinagahi.ir > کفپوش-و-پارکت  

درج آگهی رایگان مرتبط با فروش کفپوش و پارکت و معرفی معتبرترین فروشگاهای فعال در این زمینه در سانیاز ( سازمان نیازمندیها ) جامع ترین پرتال آگهی ها و سایت ...

تفاوت پارکت و لمینت در چیست و کدام یک بهتر است؟ - مجله کیلید ...

https://www.kilid.com  

تفاوت پارکت و لمینت چیست؟ کف‌پوش pvc چه ویژگی‌هایی دارد؟ مزیت‌های پارکت بر کف‌پوش چیست؟ به لحاظ اقتصادی کدام به صرفه‌تر است؟

مزایا و معایب پارکت نسبت به سرامیک

https://www.decoroffice.net > مزایا-و-معایب-پارکت-نسبت-به-سرامیک  

از مهمترین کفپوشها ، پارکت، سنگ و سرامیک می باشند که بدلیل قیمت بالای سنگ ... نرمی نسبی پارکت ، راه رفتن روی آن از لذت بیشتری نسبت به سایر کفپوش ها ...

نصب پارکت و کفپوش

https://www.sanjagh.pro > نصب-پارکت-و-کفپوش  

هزینه نصب پارکت و کفپوش در بازار سنجاق از ۱۰۰۰۰ تومان شروع میشود. با ثبت جزئیات درخواست خود قیمت دقیق و به روز را از بهترین نصابان پارکت و کفپوش ...

فروشگاه اینترنتی ویکی دکو

https://www.wikideco.com  

ما با تجربیاتی که طی این سالیان در زمینه‌ی فروش پارکت لمینت داشته‌ایم، ... ما در این مطلب قصد داریم که طریقه‌ی نصب پرده زبرا را به دو صورت دیواری و سقفی به شما  ...

فروشگاه آنلاین پارکت لمینت - کاغذ دیواری - پوستر سه بعدی - موکت ...

https://www.vornadecor.com  

... واسطه ی آنلاین لوزام و متریال دکوراسیون داخلی همانند کاغذ دیواری، پارکت، لمینت، کفپوش، سقفپوش، موکت، پرده، کاغذ دیواری سه بعدی، پوستر ۳ بعدی کرده است.

پارکت لمینت | قیمت انواع کفپوش لمنیت + نصب رایگان

https://www.azarakhshdecor.com > پارکت-لمینت  

فروش انواع پارکت لمینت خارجی | گروه آذرخش دکور نماینده معتبر ترین برندهای کفپوش با روکش laminate ترکیه ای و آلمانی + با نصب رایگان در تهران.

انواع مختلف کفپوش پارکت و طراحی های آن – مجله پازیریک

http://www.pazyrykmag.com > انواع-مختلف-کفپوش-پارکت-و-طراحی-های-آن  

۳۰ مارس ۲۰۱۹ ... دلیل اینکه کفپوش پارکت اخیراً دوباره محبوب شده، تنوع طرح هایی است که می توانید با توجه به استایلی که دوست دارید درنظر بگیرید. قطعه های ...

دیوار پوش - آذرخش دکور

https://www.azarakhshdecor.com > دیوار-پوش  

دیوار پوش ها هم مانند کفپوش ها یا پارکت لمینت ها نقش بسیار مهمی در جلوه ی طراحی داخلی ساختمان ها دارند. دیوار پوش ها را اکثر افراد به منظور ...

تک بلوط | نمایندگی اجرای کفپوش پارکت وارداتی - ۴۴۲۹۶۰۵۸-۰۲۱

http://www.takbaloot.com  

تک بلوط ، مجری انحصاری کفپوش پارکت در ایران برای اولین بار قیمت انواع طرح های مختلف این کفپوش را به حداقل رسانده و خدمات ۲۴ ساعته برای مشتریان بهمراه دارد.

کاغذ دیواری - فروش کاغذ دیواری با قیمت پایین - دکومو

http://www.decomo.ir  

کاغذ دیواری ایرانی و کاغذ دیواری خارجی , پارکت لمینت , انواع کفپوش پی وی سی , ورزشی , بیمارستانی , دیوارپوش و ارسال آلبوم کاغذ دیواری, دکوراسیون ایران.

هر چه که می خواستید درباره نصب کفپوش و پارکت بپرسید اما جراتش ...

https://www.sanjagh.pro > هر-چه-که-می-خواستید-درباره-نصب-کفپوش-و-پارکت-بپرسید-اما-جراتش-را-نداشتید  

۷ آوريل ۲۰۱۸ ... کف پوش های چوبی به فضای خانه ی شما زیبایی و گرما می بخشد. همچنین می تواند یک سرماگذاری بزرگ و طولانی مدت باشد. انتخاب آنها روی سبک و مدل ...

لیست قیمت پارکت و کف پوش (امروز ۲۷ آبان) - ایمالز

https://www.emalls.ir  

لیست قیمت پارکت و کف پوش هر چند ساعت بروز می شود و جهت مشاهده زمان بروز رسانی دقیق ، خرید اینترنتی ، مقایسه قیمت فروشندگان و یا پیگیری قیمت پارکت و ...

راهنمای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک - کاغذ دیواری پوستر کفپوش و ...

https://www.pinterest.com  

راهنمای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک - کاغذ دیواری پوستر کفپوش و پارکت لمینت ۳خط.

پارکت، لمینیت، کفپوش PVC ، کدام بهتر است؟ | چیدانه

https://www.chidaneh.com  

 متخصصان به شما پاسخ می دهند: پارکت ها یکی از پرطرفدارترین کفپوش ها برای دکوراسیون فضای داخلی محسوب می شوند که طرح های متنوع آنها می ...

تفاوت میان کفپوش لمینت و پارکت چیست؟؟

https://www.spootawood.com > تفاوت-میان-کفپوش-لمینت-و-پارکت-چیست؟؟  

از جمله انتخاب کفپوش که یکی از مهمترین عناصر تشکیل دهنده دکور خانه است. از طرف دیگر در طول دهه های گذشته با افزایش محبوبیت دو کفپوش پارکت چوبی و لمینت ...